New Zealand Honours

New Zealand Representatives

2016 Te Amai Hudson NZ U15 Girls Touch
  Haylee Epiha NZ U15 Girls Touch
  Kiriana Nolan NZ U15 Girls Touch
  Te Mai Ora Olsen-Baker NZ Ki-o-Rahi
  Hylan Potts NZ Ki-o-Rahi
  Michaela Foster NZ U17 Girls Football
  Madison Fox NZ Inline Hockey 18 and Under
2015 Ashleigh Jeffcoat Lawn Bowls NZ Development Team
NZ Commonwealth Games Team
  Katie Lush Waterpolo NZ U16 Team
  Pania Monk Softball Junior White Sox
  Ariona Ieremia NZ U17 Girls Touch Team
  Jazmin Hotham NZ U15 Girls Touch Team 
  Isla Norman-Bell NZ U15 Girls Touch Team
  Regan Stephans NZ U15 Girls Touch Team
  Alyssa Hirawani 3x3 Basketball NZ U18 Team Reserve
2014 Ariana Hira Herangi New Zealand Rugby 7’s Team
  Baylee Luttrell NZ BMX Team
  Kaly Harcourt NZ BMX Team
  Diamond Henry NZ Maori Ki-o-Rahi Team
  Pania Monk NZ Junior White Sox
  Anna Dawson NZ U19 Lacrosse Representative
  Michaela Foster NZ Secondary School Girls Lotto U16 Football Team
  Carly McIlroy New Zealand Sport Climbing World Youth Team
  Georgia Allen New Zealand Junior Rowing Team
  Kanyon Paul NZ Junior White Sox
  Tenika Willison NZ Under 19 Touch Team
  Te Awatea Whitiora- Te Uira NZ Under 19 Touch Team
  Ashleigh Jeffcoat     NZ U18 Lawn Bowls Team
  Katie Lush NZ U15 Waterpolo Team
  Anna Dawson NZ U19 Lacross Team
  Emma Ballard

NZ Youth Women’s Water Polo team
NZ School Girls Team
2013 Kahu Haimona New Zealand Kyikushin Karate (NZ Champion)
  Mikaela Jefferson New Zealand Athletics Squad
  Pania Monk New Zealand Junior White Sox Softball Team
  Danielle Paenga New Zealand Under 20 Basketball Team
  Emma Ballard New Zealand Under 16 girls Water Polo team
2012 Maggie Unternahrer NZ Under 21 Athletics Team
  Shiray Tane New Zealand U19 Touch Team
  Danielle Paenga New Zealand Under 17 Touch Team
  Mereanna Monk NZSS and Women’s Softball
  Roberta Wigelsworth NZ Under 16 Football team
  Tessa Leong NZ Under 17 Football Training Squad
  Dionne Martin Basketball New Zealand Junior Tall Ferns
  Danielle Paenga NZ U20 Basketball Team
  Chelseah Savage NZ Junior Tall Ferns Basketball Team
  TeAo Watene NZSS Netball
  Camille Ware NZ Junior In-Line Hockey Team
  Taylor Stockman NZ Junior In-line hockey
  Ariana Hira-Herangi NZ Women’s 7s Development Squad
  Madison Mahara-Sullivan NZ Junior Waka Ama Team
  Emma Ballard New Zealand U16 Water Polo
  Hol Kahu Haimoana Age group Karate
  Maira Haimona Australian Champion Open Grade Karate